Do bycia w drodze popycha mnie miłość do Świata i Ludzi. Nie kolekcjonuję pieczątek w paszporcie ale ludzkie historie. Obnażam niewygodne prawdy i mówię o rzeczach ważnych. Pokazuję Świat bez różowych okularów, ale takim, jakim jest naprawdę.

2 odpowiedzi

  1. Podziwiam Pania z calego serca, to co Pani robi w imieniu tych dzieci jest nie tylko wspaniale ale i bardzo potrzebne. To brak swiadomosci o historii klapek za 9,99 czy bluzki za 10 zl oraz bezmyslny ped za promocjami sprawiaja, ze tak baprawde to my (w uproszczeniu i posrednio) krzywdzimy te dzieci. Mam nadzieje, ze wiekszosc polujacych na okazje zrezygnowalo by z zakupu wiedzac, kto i w jakich warunkach je wyprodukowal. Bodzmy kagankiem oswiaty w XXI wieku, uswiadamiajmy innych, ze produkcja T-Shirtu np Burberry za 1400 zl kosztowala 7 zl. Pytajmy w sklepach, czytajmy metki. Kupujmy sprawdzony towar. Chronmy slabszych.
    Pozdrawiam, Jola Brzezinska Wojcik, od 25 lat Zurych, niedlugo Lodz💕

  2. Dzień dobry, właśnie obejrzałem reportaż o dzieciakach w Nepalu, które pracują w fabryce cegieł. Chciałbym wesprzeć finansowo starania o ich edukację. Poproszę o info gdzie mogę przelać pieniądze.
    Dzięki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *